KONST / Litografier / Färglitografi 12757090
nr 1275 7090
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/375. Motivet: 48x58 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:15:00
12/9 21:03:46
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm